Grassroots trenér mládeže

Okresní fotbalový svaz Semily

 

grassroots program

Měsíc náborů

Vážené kluby, vážení trenéři,

v současné době až do června budou v rámci České republiky v klubech opět probíhat náborové aktivity pro přilákání nových dětí na fotbalové trávníky. Fotbalová asociace České republiky pro vás opět připravila možnost organizace akcí s podporou FAČR, ale i návody, jak tyto akce připravit a realizovat bez podpory FAČR.

 K dispozici vám je volně ke stažení také několik propagačních materiálů (viz seznam níže), které vám mohou pomoct k lepší a atraktivnější propagaci vašich aktivit. Věříme, že vám tím třeba usnadníme práci a čas nutný k výrobě podobných klubových materiálů a pomůžeme s propagací vašeho klubu ve vaší obci nebo městě, případě i blízkém okolí.

V případě zájmu o organizaci podpořené akce ze strany FAČR (turnaj 3+0 pro MŠ s doprovodnými aktivitami – viz Manuál pro organizátory), které musí proběhnout do 9.6.2023, kontaktujte GTM v rámci vašeho kraje nebo okresu, kteří vám s realizací akce ochotně pomohou, včetně zajištění následného vyúčtování finanční podpory do výše 5.000,- Kč / akce.

Měsíc náborů PLAKÁT - tisk až do formátu A1, možnost vyplnění základních údajů o klubu

Měsíc náborů 2xA5 leták – leták pro rodiče dětí ve formátu A5, připravený k tisku na běžný A4 papír (2 letáky vedle sebe) s možností vyplnění základních údajů o klubu  

Měsíc náborů A4 leták – leták pro rodiče dětí ve formátu A4, s možností vyplnění základních údajů o klubu  

Měsíc dopis Tomáš Souček – dopis pro rodiče s motivačním vzkazem kapitána reprezentace ČR Tomáše Součka, možnost tisk ve formátu A4, využití v kombinaci s letákem pro rodiče

Bannery pro webové stránky a sociální sítě

 

FOTBAL, TISÍC DŮVODŮ K ÚSMĚVU – propagační fotbalové video k využití na webových stránkách klubu nebo sociálních sítích

https://youtu.be/_f9E2MrqSX4

 

WEB PROJEKTU MŮJ PRVNÍ GÓL

https://mujprvnigol.cz/